EKILAP

EKILAPMARINELIFE  to marka firmy ” EKILAP Leon Lapkowski ”. Jesteśmy dostawcą obsługującym sklepy i hurtownie zoologiczne oraz sklepy internetowe. EKILAP to duża organizacja posiadająca kilka oddziałów.

Na naszej stronie internetowej: www.ekilapmarinelife.pl , znajdą Państwo wszystko informacje o naszej firmie i najaktualniejsze informacje o produktach, które sprzedajemy. Na stronie naszego sklepu internetowego:  www.ekilapmarinelife.pl możecie Państwo w bardzo prosty sposób złożyć zamówienie przez Internet (logowanie,  zamówienie, odbiór własny lub dowóz). Nasze przejrzyste strony internetowe są bardzo przyjazne dla użytkowników.

EKILAPMARINELIFE

Ekilapmarinelife jest największą hurtownia w Polsce, która importuje ryby morskie. W każdym tygodniu mamy nowa dostawę ryb. Dzięki naszemu importowi z całego świata możemy Państwu zagwarantować ogromny asortyment ryb morskich, co czyni nas liderem w tej branży na rynku w Polsce. Dysponujemy liczbą ponad 500 akwariów pełnych różnego rodzaju rybek morskich, słodkowodnych, tropikalnych i  koralowców oraz szeroką gamą artykułów do ich hodowli.

KWARANTANNA

Jednym z największych problemów przy imporcie ryb jest fakt, że ryba zabrana z jej naturalnego środowiska nie potrafi od razu żywić się podawanym jej pokarmem. Dlatego też potrzebujemy czasu by nauczyła się ona jeść pokarmy, którymi dysponujemy. Czas ten to właśnie okres kwarantanny. Jeżeli tylko istnieje taka możliwość, to staramy się importować  ryby morskie pochodzące z hodowli. Ogromnym plusem takiego rozwiązania jest fakt, że ryby te żywią się od razu podawanymi przez nas pokarmami mrożonymi i suchymi. Drugim plusem jest fakt, że nie zabiera się ryb z ich naturalnego środowiska.

Wszystkie ryby przechodzą w naszym magazynie minimum 4-tygodniową kwarantannę. Wszystkie ryby, które Państwo od nas kupujecie same już jedzą. 4-tygodniowa kwarantanna daje nam dużo czasu na ich obserwację i przyzwyczajenie do jedzenia mrożonego, jak i suchego.

JAKOŚĆ

 Wraz z naszymi dostawcami dbamy o wysoką jakość ryb. Nasi dostawcy morskich ryb z całego świata, znają nasze kryteria dotyczące wysokiego gatunku ryb, którymi ekilapmarinelife jest zainteresowana.Raz w roku odwiedzamy kilku naszych dostawców, dążąc do utrzymania optymalnych, osobistych relacji.

TRANSPORT

 Wraz z naszymi dostawcami z całego świata dbamy o przyjazne dla zwierząt warunki transportu. Ryby sprzedawane przez nas do naszych klientów są pakowane w sprzyjających im warunkach.

EKILAP PRO LINE

"Ekilap" ma własną linię produktów, które są produkowane dla firmy Ekilap. Oferujemy je Państwu do sprzedaży pod nazwą "EKILAP PRO LINE". Są to produkty pierwszego gatunku, a ich jakość jest porównywalna z jakością produktów znanych marek. Różnicę odnajdą Państwo w cenie - nasze produkty są  tańsze niż produkty innych marek. Kupując produkt z linii "EKILAP PRO LINE" dostajecie Państwo towar w bardzo dobrym gatunku za niewielką cenę.

PRODUKTY

Posiadamy duży asortyment produktów wszystkich znanych marek w bardzo konkurencyjnych cenach. Porównaj nasze ceny z cenami produktów w innych sklepach. Dzięki temu, że jesteśmy bezpośrednim importerem, możemy sprzedać towar w tak niskiej cenie. Dlaczego więc macie Państwo wydać więcej, skoro można kupić ten sam produkt za mniej.

CENY RYB

Ceny naszych ryb są bardzo konkurencyjne. Porównaj nasze ceny z cenami ryb w innych sklepach. Dzięki temu, że jesteśmy bezpośrednim importerem ryb,  możemy je sprzedawać w tak niskich cenach. Dlaczego więc macie Państwo wydać więcej, skoro można kupić ten sam gatunek ryb za mniejszą kwotę.

CITES 

Posiadamy dokumenty CITES

Zapraszamy do zapoznania się z naszą strona internetową oraz do odwiedzenia nas w salonie stacjonarnym EKILAPMARINELIFE.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy Zespół EKILAPMARINELIFE